Nejbližší plánované akce!


 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

O AKCÍCH:

 

Základní kurz

Tento kurz seznamuje se základními technikami práce s podvědomím. V pátek si každý účastník nalezne své totemové (spřátelené) zvíře, které mu bude následně pomáhat a radit. A v sobotu se společně vydáme "do vnitřních světů" podívat se na sebe sama, svoje nastavení, rodové vazby. V případě dobrého počasí budeme chodit po žhavém uhlí, nebo prohloubíme vnitřní zkušenost pomocí hyperventilace. 

Hubneme zdravě a hravě 

Kurz propojuje techniky práce s podvědomím s technikami zdravého hubnutí. Není nutná zásadní změna životosprávy. Stačí jenom změnit "pár věcí" a aktivuje se samouzdravovací schopnost těla, která zahrnuje i snížení hmotnosti. Po kurzu jsou nutné další konzultace (podle toho, jak radikální změna váhy je požadována).

Síla ženy

Jsou mužské a ženské modely, které pužíváme v životě. V současném, převážně mužském světě, ženy ztrácí to nejcennější co mají - svoji přirozenost. Na kurzu probíráme fungování ženy v naší společnosti, kdo je žena, role ženy, archetypy ženy...

Smrt

Kurz vede k uvědomění si vlastní smrtelnosti, konce života. Ten může nastat kdykoliv. Proto záleží na každém dnu, který jenám dán. Kurz seznamuje s  procesem umírání, učí techniky, které vedou ke snadnějšímu nebo vědomému odchodu z tohoto světa. Jeho součástí je také technika, ve které se můžeme podívat na to, jak bude vypadat náš odchod.